APPLE TREE MUM – oferta zaprojektowana specjalnie z myślą o mamach, obejmująca następujące kursy:
 • icon

  Mum & baby

  Zajęcia dla mam, które chciałyby uczyć się języka angielskiego, lecz nie mają możliwości zorganizowania opieki nad swoją pociechą. Zapraszamy na zajęcia indywidualne, na które można przyjść wraz ze swoim dzieckiem. Podczas gdy maluch będzie się bawił lub spokojnie spał, my zajmiemy się nauką. Program dostosujemy do potrzeb słuchaczek, wybierzemy materiały i tematy, które najbardziej im odpowiadają. Szkoła wyposażona jest w takie udogodnienia jak kącik zabaw dla dzieci, przewijak dla niemowląt oraz osobne miejsce do karmienia.

 • icon

  Mums together

  Kurs przeznaczony dla słuchaczek, które wolą uczyć się w towarzystwie innych mam. Zapraszamy na zajęcia grupowe wraz z maluchami. Istnieje również możliwość zorganizowania opieki nad dziećmi w oddzielnej sali lekcyjnej.

 • icon

  Back to work

  Posiadamy też ofertę przeznaczoną dla mam planujących powrót do pracy po urlopie macierzyńskim. Na tych zajęciach przygotujesz się do rozmowy o pracę, napiszesz profesjonalne CV i nauczysz się jak poprowadzić rozmowę telefoniczną. Zajęcia te pomogą Ci podnieść pewność siebie i sprawią, iż język angielski nie będzie już stanowił przeszkody w rozpoczęciu lub wznowieniu kariery zawodowej.