APPLE TREE EXAM – kursy przygotowujące do następujących egzaminów Cambridge ESOL

 • icon

  KET - Key English Test

  (poziom A2 wg. Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego) – egzamin sprawdzający znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym . Można do niego przystąpić po roku nauki.

 • icon

  PET - Preliminary English Test

  (poziom B1) – egzamin dla osób, które posiadły wiedzę języka angielskiego w stopniu średnio-zaawansowanym. Sprawdza umiejętność posługiwania się językiem angielskim w codziennych sytuacjach oraz korzystania z prostych materiałów takich jak artykuły prasowe czy programy telewizyjne.

 • icon

  FCE - First Certificate in English

  (poziom B2) – egzamin ten przeznaczony jest dla osób, które potrafią wykorzystywać język angielski w wielu sytuacjach życia codziennego, a także w pracy lub szkole

 • icon

  CAE - Certificate in Advanced English

  (poziom C1) – egzamin na poziomie zaawansowanym dla osób potrafiących sprawnie posługiwać się językiem angielskim w większości sytuacji życiowych – zarówno osobistych, jak i zawodowych. Egzamin ten jest honorowany na wielu uczelniach wyższych za granicą.

 • icon

  CPE - Certificate of Proficiency in English

  (poziom C2) – egzamin o najwyższym stopniu zaawansowania. Przeznaczony dla osób używających języka angielskiego w życiu zawodowym lub pragnących studiować na uczelniach wyższych za granicą. Posiadanie CPE jest dowodem na biegłą znajomość języka angielskiego porównywalną do umiejętności osoby, dla której język angielski jest językiem ojczystym (tzw. native speaker).