Lubię szkołę Apple Tree, bo jest w niej super fajnie!!! Dużo się uczymy, a pani z uśmiechem zawsze wita nas w drzwiach. Lubię tu przychodzić, bo zawsze nawet gdy jesteśmy zachmurzone zaczynamy się śmiać. Kocham szkołę Apple Tree! Nie smuć się, tylko przyjdź do Apple Tree!!!!!!!!!!!
Gabrysia
Lubię szkołę Apple Tree, ponieważ jest w niej super! super! fajnie. Chciałoby się do niej chodzić codziennie. W czasie wolnym chciałabym całe dnie siedzieć w Apple Tree!
Monika
Podobają mi się zajęcia języka angielskiego w tej szkole, ponieważ uważam, że organizowane są w różnej formie, że są kreatywne, nie korzystamy cały czas z jednego podręcznika, ale z różnych źródeł, piszemy sprawdziany, przygotowujemy się do matury, dużo rozmawiamy, uczymy się słówek poprzez tzw. ‘metodę karteczek’.
Paula
W naszej szkole Apple Tree uczymy się dużo i bawimy się. Pani zawsze nas wita. Gdy jest nam smutno, kto idzie do szkoły Apple Tree zawsze się rozweseli. To najlepsza szkoła!
Julka
Już od dwóch lat doskonalę swój angielski w szkole Apple Tree w Jabłonnie. Bardzo sobie cenię zaangażowanie lektorki w moją naukę, przygotowanie w sposób ciekawy i wesoły zajęć oraz indywidualne podejście. Bliskość szkoły od miejsca zamieszkania również uważam za jej niewątpliwy atut. Dzięki regularnym zajęciom czuję się zdecydowanie pewniej rozmawiając w języku angielskim w pracy i na wyjazdach zagranicznych. Polecam szkołę Apple Tree tym wszystkim, którzy chcą nauczyć się języka angielskiego w miłej i kameralnej atmosferze, która sprawi, że nauka angielskiego stanie się naszym nowym hobby.
Marta
I like Apple Tree because:
+ lekcje są fajnie prowadzone
+ gramy w różne gry
– czasami jest dużo pracy domowej
+ są zapowiadane kartkówki
+ na lekcji jest śmiesznie
+ jest mało osób w klasie, dzięki temu można się dużo nauczyć
Daniel
Jestem zadowolona z zajęć prowadzonych przez Panią Karolinę. Wszystko jest na najwyższym poziomie. Pani Karolina potrafi wszystko świetnie wytłumaczyć i nauczyć. Polecam szkołę językową Apple Tree.
Ilona
Uczę się w Apple Tree już trzeci rok. Te zajęcia pomogły mi dostać się do wymarzonej szkoły. Prowadzące są bardzo miłe i zawsze gotowe do pomocy. Dzięki nim poprawiła się moja gramatyka oraz słownictwo.
Ola
I like Apple Tree because:
– uczymy się też przez zabawę
– mówimy dużo po angielsku
– lekcje są dobrze prowadzone
– duzo się uczymy
Dawid